Reklama

Kategorie

Výrobci

Newsletter

       

1.Dodací a platební podmínky

V našem obchodě nabízíme široký sortiment zboží od různých dodavatelů a z toho vyplývají i různé dodací lhůty.Proto po obdržení každé objednávky emailem nebo telefonicky do 24hodin informujeme zákazníka o době dodání zboží a žádáme ho o jeho souhlas s těmito podmínkami a o potvrzení prostřednictvím emailu nebo telefonicky.Teprve pak považujeme objednávku za definitivní.Samozřejmě se vždy snažíme respektovat přání zákazníka a vyjít maximálně vstříc.Standartní dobou dodání jsou 5-10 dnů od obdržení objednávky.

 

 

2.Závaznost objednávek

PROSÍM DO OBJEDNÁVEK PSÁT TELEFONNÍ KONTAKT JINAK NEBUDE VAŠE OBJEDNÁVKA VYŘÍZENÁ

Každá  objednávka,kterou kupující potvrdí ( tzn.vybere si patřičný platební styk a stiskne tlačítko POTVRDIT OBJEDNÁVKU ),považována za závaznou.Objednávka je návrhem kupní smlouvy,která vzniká samotným dodáním zboží.Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých předepsaných údajů a náležitostí v objednávkovém formuláři.Kupující nemá sám možnost objednávku stornovat -tuto akci provádí pouze prodávající ( obvykle po dohodě s kupujícím např. z důvodu nemožnosti dodat zboží v daném termínu ,případně z důvodu nemožnosti autorizace skutečné identity kupujícího ) .

 

3.Způsob dopravy

Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty formou obchodního balíku, který je doručován do 24 hodin nebo Standardního balíku, ten je doručen do 3 pracovních dnů ode dne zaslání. Jestliže nejste zastiženi,pošta Vám zanechá oznámení o uložení balíku a vy máte možnost telefonicky požádat na příslušné poště o další doručení.Nebo si balík můžete vyzvednout na příslušné poště nejpozději do 7 dnů ode dne doručení.

Veškeré ceny v našem e-shopu jsou uváděné včetně DPH.

 

DOPRAVNÉ (ZPŮSOB ÚHRADY)


ČESKÁ POŠTA DOBÍRKA ČESKÁ REPUBLIKA OBCHODNÍ BALÍK

Při zvolené pladbě na Dobírku v rámci ČESKÉ REPUBLIKY je poštovné stanoveno podle hodnoty objednávky NÁSLEDOVNĚ

Hodnota Objednávky od       0 kč do   999 kč činí poštovné 140 Kč

Hodnota Objednávky od 1000 kč do 5999 kč činí poštovné 190 Kč

Hodnota Objednávky od 6000 kč a výše bude  poštovné ZDARMA      


ČESKÁ POŠTA DOBÍRKA SLOVENSKO OBCHODNÍ BALÍK

Při zvolené pladbě na Dobírku v rámci SLOVENSKA je poštovné stanoveno podle hodnoty objednávky NÁSLEDOVNĚ

Hodnota objednávky od 0 kč do 5999 kč činí poštovné 420 kč

Hodnota objednávky od 6000 a výše       činí poštovné 450 kč


ČESKÁ POŠTA PLATBA NA ÚČET STANDARDNÍ BALÍK

Při zvolené pladbě na účet v rámci ČESKÉ REPUBLIKY je poštovné stanoveno podle hodnoty objednávky NÁSLEDOVNĚ

Hodnota objednávky od       0 kč do   999 kč činí poštovné 99 kč

Hodnota objednávky od 1000 kč do 5999 kč činí poštovné 140 kč

Hodnota objednávky od 6000 kč a výše bude poštovné ZDARMA

 

Nevyzvednutá dobírka 

  1.  Všechny skutečnosti neupravené těmito obchodními podmínkami se řídí obchodním zákoníkem.
  2. UPOZORNĚNÍ: Každá objednávka je závazná (Občanský zákoník § 544-545, zákon č. 40/1964 Sb) dle našich obchodních podmínek.
  3. Zákazníci, kteří si objednají zboží a nezaplatí objednávku, případně si následně nevyzvednou expedovanou zásilku na dobírku, budou zveřejněni v registru dlužníků a bude požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek. Odesláním objednávky SOUHLASÍTE s našimi obchodními podmínkami.
  4. UPOZORNĚNÍ: Úhradu vzniklých nákladů na odeslání objednávky a manipulační poplatek budeme požadovat i v případě neodebrané dobírky kde bylo poštovné zdarma !!!
  5. Upozorňujeme, že veškeré nesplacené pohledávky, budou předány našemu právnímu zástupci a vymáhány právní cestou.
  6. V takovémto případě však budeme požadovat též úhradu veškerých nákladů spojených s jejím vymáháním.


Osobní Odběr

Zákazník si může zvolit Osobní odběr a zboží vyzvednout po tel. domluvě ( tel. 603 568 582, nebo 604 565 187 )  přímo v našem prodejním skladu na adrese  Albrechtická 39C, 79401 Krnov

Pak mu samozřejmě není účtováno žádné poštovné

 

Veškeré ceny v našem e-shopu jsou uváděny včetně DPH

 

4.Vrácení zboží

Zákazník má právo na vrácení zboží do 14 dnů ode dne doručení.Chce-li vrátit zboží,musí se telefonicky spojit a domluvit se na způsobu vrácení zboží.Zboží musí vrátit zcela nepoškozené,kompletní,nepoužité,v původním obalu,s přiloženými prodejními doklady včetně záručního listu a s písemnou žádostí o vrácení zboží.V případě,že vrácené zboží bude splňovat všechny tyto podmínky,budou zákazníkovi nejpozději do 30 dnů ode dne obdržení vráceného zboží odeslány peníze na jeho bankovní účet.

 

 

5.Reklamační řád

Reklamační řád dle zákona č.40/1964SB.Občanského zákoníku ve znění zákona č.136/2002SB.

1.Zákazník je povinen zkontrolovat při přebírání zboží,zda obal není porušen a zboží následně či odcizeno.V případě ,že ano,musí na místě sepsat se zástupcem pošty protokol o poškození balíku a dohodnout se s ním na dalším postupu.Odpovědnost za poškození zboží dopravou nese plně dopravce.Zároveň musí zákazník neprodleně informovat prodávajícího o vzniklém problému.

2.V případě ,že zákazník chce zboží reklamovat,musí nejprve prostřednictvím emailu nebo telefonicky sdělit,že bude zboží reklamovat.Potom musí zboží řádně zabalit a zaslat na adresu prodávajícího,popřípadě na adresu,která je mu sdělena v odpovědi na upozornění o budoucí reklamaci.Tento postup výrazně urychlí celý reklamační proces.K reklamovanému zboží musí zákazník přiložit písemné sdělení o důvodu uplatňování reklamace,doklady o zaplacení ( účtenku či fakturu ) a záruční list ( v případě,že byl u zboží přiložen ).

3.Reklamace musí být vyřízena v zákonem stanovené lhůtě 30dnů,pokud se prodávající nedohodne se zákazníkem písemnou formou jinak.Pouze ve složitých případech má prodávající vyhrazeny 3 dny na posouzení reklamace.Veškeré vyřizování reklamací se drží platných zákonných norem.

4.Zákazník má právo,aby závada byla včas a řádně odstraněna.Dále má právo žádat o vrácení peněz v případě,že jde o závadu neodstranitelnou,jde-li o závadu odstranitelnou ,pak z důvodu,že u zboží se vyskytla 3x uznaná stejná závada nebo 4x uznaná závada různá.

5.V případě,že zboží

-bylo reklamováno po záruční době

-zboží bylo používano v rozporu s přiloženým návodem k obsluze

-zboží bylo neodborně instalováno,upravováno či opravováno

-zboží bylo poškozeno živlem-vodou,ohněm,elektrickým proudem atd.

-došlo k neoprávněné změně v záručním listě

nemůže být reklamace uznána za oprávněnou.Zákazník bude písemně nebo telefonicky seznámen s tím,že závada bude odstraněna,ale náklady s tím spojené si musí uhradit.

6.Tento reklamační řád nabývá platnost dnem 15.8.2009 a platí na území celé ČR.

Zákazník je povinen se s reklamačním řádem seznámit.Nákupem zboží potvrzuje souhlas s tímto reklamačním řádem a zavazuje se jím řídit.Prodávající si vyhrazuje právo na změny tohoto reklamačního řádu bez předchozího upozornění.

 

6.Ochrana osobních údajů

Provozovatel tohoto internetového obchodu se zavazuje ,že veškeré osobní data neposkytne jakékoli třetí osobě a nepoužije ke komerční nabídce nesouvisející s propagací tohoto internetového obchodu.Potřebné osobní údaje poskytnou pouze dopravci ( jméno,adresa,telefon ).Veškerá data budou dle zákona zabezpečena a použita pouze při komunikaci mezi prodávajícím a kupujícím.

„Veškerá osobní data a kontaktní údaje uvedené při objednávce zboží jsou určeny pouze pro účely internetového obchodu www.levne-kocarky.eu, který s nimi nakládá v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů."


DomůDomů

Košík  

(prázdný)
Reklama

Novinky

No new products at this time